» Poradna » TV, audio a video

Jak dát video do odkazu

Zdravím,nevíte někdo, jak dát video do odkazu, ve kterém se po rozkliknutí takto otevře?https://ctrlv.cz/1B6BPředem díky.

Odpovědi na otázku

Nahrajes to video na nejaky server, ktery nabizi nahravani videi (treba YouTube). A pak vyrobis odkaz na to video.

No, já potřebuju, aby to vypadalo přesně tak, jako na obrázku. Neznáte někdo takový server nebo jiný způsob?

Tak se podívej, jak je to udělané v tom, co je na obrázku.

Tam to, bohužel, nejde nijak zobrazit.

Celá ta stránka vypadá přesně jako na obrázku, nic jiného tam není.

Jak stránka vypadá, je jedno. Ta stránka má nějaký zdrojový kód, tak ho prostuduj. Nebo požádej někoho, kdo aspoň ví, o čem je řeč.

Děkuji za radu, ale ze zdrojového kódu se mi nepodařilo nic vyčíst.https://ctrlv.cz/5w68 Zaškrtaný text je právě ten odkaz, ve kterém video je.

ty si idiot, chces aby ti niekto poradil a ty to zacernis.

Výborně. Tak se právě z toho zaškrtaného textu pouč.

Je to vestavěný přehrávač prohlížeče (v každém prohlížeči vypadá trochu jinak). Video musí být ve formátu, který prohlížeče umí nativně přehrát (mp4 - av/avc; webm - vp9; ogv - theora) a umístěno na server, který nevynucuje jeho stažení jako přílohu.Pokud máš pocit, že tomu textu nerozumíš, dej to na YouTube nebo Vimeo, protože se zbytečně budeš trápit.

To je zhruba něco, co jsem potřeboval vědět. Moc díky.Neznáte, náhodou, nějaký takový server?