» Poradna » Mobily

Jak dám do meizu m3 note rádio?

Dobrý den chtěl bych se zeptat zda jde do mobilu nějak přidat rádio,jak? a nebo jestli nevíte o nějakém rádiu které by hrálo i offline v mém mobilu totiž rádio jako takové nemám a docela tam chybí :/ Děkuju za odpověďmobil Meizu m3 note 16gb

Odpovědi na otázku

Můžeš si koupit autorádio a zkusit, jestli se ti vleze do mobilu ;) Jinak nevím, jak si to představuješ. Pokud mobil rádio nemá, tak ho prostě nemá :)

pro tebe bude nejjednodušší si koupit malé přenosné rádio. Třeba:https://www.aliexpress.com/item/Hot-Mini-Pocket-Radi...