» Poradna » Programy

Iso soubor na flash disk

Dobrý den , Potřeboval bych nějaký program na vypalovaní image souboru na usb flash disk stejně jako to umí nero a další programy na dvd/r/rw

Odpovědi na otázku

Vypalování na flash disk neumí žádný program.

sečkožnečkomlátočkopečka z modrých postavičiek by to určite zvládla

třeba tenhle:
http://portableapps.com/apps/utilities/infrarecor... ...
free a myslím i česky

By bylo možná dost zajímavý vidět tu "vypalovačku pro USB", když sháníš ten "program".

Nic ve zlým, ale trošku si rozmysli, na co se to vlastně ptáš... Obraz můžeš maximálně nechat v původním stavu (např.ISO) a zkopíruješ ho a nebo pokud potřebuješ obsah toho obrazu, tak jej buď vyextrahuješ ten jeho obsah, popřípadě, pokud je v tom zanmýšleno nějaké to bootování, tak USB medium připravit pro boot...

RUFUS