» Poradna » Mobily

IPhone rozbitej displej

Dobrý den chci se zeptat jestli je nějaký rozdíl mezi originalním displejem a neoriginalním jestli mobil nějak neidentifikuje že to je neoriginalní a nezablokuje mobil.Díky za odpověď

Odpovědi na otázku

Máš rozbitý displej nebo digitizér? O jaký iPhone se jedná?

Jenom sklo displej a dotyk jde iPhone 4s mysmim ze se to kupuj ale herec kus který obsahuje sklo displej

A teď ještě jednou a česky prosím... Takový text přeci nemůžete myslet vážně?

:D Omlouvám se bylo trochu pozdě tak jsem se asi preklik. :DMobil je plně funkční akorát prasklo sklo . Ještě jednou se omlouvám

Typ iPhone 4s

Přihodím tu ještě fotky http://imgur.com/a/SHd7D

Samotný displej se pokud vím neověřuje. Blokace souvisely s tlačítkem. Nezáleží zda originální či neoriginální. Důležité je, zda jde o jiný kus než byl původně (systém si jej pamatuje a pokud se změní, může se uzamčít)V případě sklíček je třeba dávat pozor na to zda kupujete sklo s displejem nebo jen samotné sklo (které je výrazně levnější). U druhé varianty bude nutné displej z původního skla odlepit, což je velmi náročná práce zvlᚍ pro nezkušeného. Poté se displej nalepí na nové sklo a opět se to smontuje.