» Poradna » Mobily

IPhone 6?

Krásný večer, rád bych se Vás zeptal (především majitelů iPhone 6), jestli má cenu investovat do tohoto telefonu. Rád fotím, takže je to priorita, většinou makro, krajinu, východ slunce atd..Rád bych vyzkoušel už konečně ios, ale 5s je pro ke rozměrově malý telefon. Díky moc za názor! :)

Odpovědi na otázku

doporucuju projit si internet a pohledat srovnani fotaku u iphone 6, galaxy s6, 7, lg g4, 5 .... Takovych stranej jsou mraky.... Jinak samozrejme koupit poradnej fotak...

Samsung ani LG bych si už nikdy nekoupil, špatně zkušenosti...jediný co mi vyhovuje tak je SONY..

u sony jsem mel zase problem, ze sice produkuji kvalitni fotocipy, ktere i prodavaji dalsim vyrobcum telefonu, ale paradoxne neumi ze svych cipu ve svych telefonech vytriskat tolik, co ti dalsi vyrobci....

Mám Xperia z1 a fotil luxusně, ale už ho mám 2 roky a kvalita fotek už je špatná :(

Dobrý den Iphone 6 bych rozhodně doporučil ještě když máte rád focení.Právě i ios má spostu aplikací na upravování fotek.Sám Iphone 6 mám a jsem s ním strašně spokojen.

Mockrát Vám děkuji za názor!

Jestli to chceš jenom kvůli focení tak si raději za ty peníze kup normální foťák

Foťák mám v plánu si koupit, ale ten nebudu nosit stále u sebe jako telefon

Na foto určitě foťák.. Mobilů jsem měl plno, hlavně Android, ale ios se nic nevyrovná a retine. Takže jen iPhone 6 a víš..

Díky moc za názor

Za žádnou cenu nekupuj 16GB model.

Mám v plánu koupit 64gb