» Poradna » Mobily

Iphone 5s z Aliexpress

Dobrý den,nedávno jsem narazil na stránce Alixpress na zvláštní věc... Apple Iphone 5s, ale i jiné modely za velmi zlevněnou cenu, než je ČR a jiných zemích zvykem. Samozřejmě jsem začal vše studovat a zpochybňovat, ale všechno nasvědčuje tomu že se prostě jedná o originál a snad i příslušentví, proč by ne..Tímto jsem se chtěl pro jistotu poradit s někým, kdo má s podobnými modely z Ali zkušenosti, zda se opravdu jedná o 100% originál, celého obsahu krabičky i krabičky takové. Zasílám též odkaz z kterého bych si rád mobil objednal:http://www.aliexpress.com/item/Original-Unlocked-Ap... Děkuji za každou odpověď,Hezký den.Gottfried

Odpovědi na otázku

Pozor na toto:Condition:Used

Jde o pouzite/repasovane pristroje. Original je pouze telefon, veskere prislusenstvi nikoliv, cili nabijecka, sluchatka, kabel jsou ksunty.Telefon je vetsinou vycideny, vycisteny, aby vypadal jako novy. Standardni praxe.

Btw, aby to nekdo spatne nechapal, nejde vetsinou o zadny podvod. U telefonu je uvedene, ze je stary.

urcite si si precital cely popis, aj polozku: Item Condition: Used to znamena, ze je to pouzity telefon, takze dostanes akurat tam telefon a kedze netusis, kto ho mal predtym, tak nevies, ci to nie je kradnuty (iphone musis pri prvom spusteni zaregistrovat a ak sa zisti, ze je kradnuty, alebo zablokovany, tak mas smolu). Podla feedbacku to vyzera, ze ho dostanes v krabici, ale ako velmi bude prislusenstvo origo, to necham na tvoju fantaziu. PS: nechapem preco niekto musi mat iphone, aj ked zjavne nan nema a potom vymysla taketo blbosti.

Vies preco?Lebo Brainwash :)

Iphone 5s stoji v cesku 8000 .. tak proc ho riskantne kupovat u ciny o 3000 levneji, spis doporucuji Iphone 6s

a započítal sis do konečné ceny i cca 20% DPH + 100-200 Kč za vyclení?