» Poradna » Mobily

Iphone 5 zčernal, ale když podržím tlačítko home tak slyším hlas Siri

Dobrý večer, prosím o pomoc, byla jsem na mobilu a najednou displej zčernal a nereaguje, ale když podržím tlačítko home tak slyším mluvit Siri.. Restartovat ho ale nemohu protože mi nefunguje tlačítko sleep.. Poradí mi prosím někdo?

Odpovědi na otázku

ještě dodatek- napadlo mě že by to mohlo být tím že to po mě už tři dny chce abych aktualizovala software, ale co teď?

Hmm to není aktualizací pokud ji někdo nepotvrdil.Co dělat bez tlačítka když:Zařízení vynuceně restartujete tak, že alespoň na 10 vteřin podržíte tlačítko spánku/probuzení spolu s tlačítkem plochy, dokud se nezobrazí logo Apple.Servis

Tak jsem ho zkusila nechat vybýt a znovu nabyla a jde!:)

Přečetla sis předchozí příspěvek? Nemusela čekat do vybízí baterky a tím ji ničit...

Teď jde o to, co myslela slovy vybýt a nabyla😋