» Poradna » Mobily

iPhone 4S bez signálu

Zdravím,Ve volných chvílích se bavím opravami telefonů, tentokrát jsem vyměňoval displej u iPhone 4S. Mobil jsem rozmontoval, vyměnil vadnou část a zase smontoval. Podotýkám, že mi žádná součástka nezbyla.Problém je v tom, že mobil teď nepřijímá signál, místo ukazatele síly signálu má neustále napsáno "Hledání...", vše ostatní funguje.Zkoušel jsem jej znovu rozdělat, jestli jsem nezapoměl něco připojit, ale vše je připojeno tak jak má být.

Odpovědi na otázku

Je mi líto ale iPhone jsou prostě takové. Skus si koupit jiný.

V dotazu je napsáno, že se bavím opravami mobilů, takže ten iPhone není můj. Každopádně během čekání na odpovď jsem narazil na tuhle stránku:https://www.ifixit.com/Answers/View/112966/No+si... Takže jsem se posledních pár minut snažil přetočit kolečko datumu z roku 1970 na rok 2015. Další problém je v tom, že se mi potom mobil vybil a teď sháním nabíječku.

Tak informace v odkazu o nastavení aktuálního datumu pomohla, mobil se hned po restartu chytil.

zdravím..po výměně krytu zadního iphone 4s, telefon nejde zapnout,pouze je li napájen ze sítě,ale zobrazí původní hodnoty a nenačte signál..na zahraničním fóru jsem se dočetl že se musí na wifi a vyndat a zandat sim karta,zkusil jsem to a nejde to..Má s tím někdo zkušenosti ? Je tam datum 1970 ta klasika ale ručně tam nejde nastavit,po 1-2 minutách se zasekne a pak restartujePoraďte prosím