» Poradna » Mobily

IPhone 4 hardware

Dobrý večer neslo by dat do IPhone 4 hardware z IPhone 4S nebo z 5 ? Nebo nějak aby sem mohl mít Ios 8-9 ? Předem díky za odpovědi

Odpovědi na otázku

Ne, kup si novej foun

Pane bože lidi, než položíte dotaz, použijte mozek a koukněte na google.

Ano, jde to.Ale osobně měl sem iPhone 4 s ios 7.1.2 nebo co bylo to poslední a vážně to už neni pro tenhle telefon stavěný, s ios 5.1.1 ten telefon sviští jak blázen.:D A ty tam chceš narvat ios 8 nebo 9, to bys tomu telefonu naložil pěkně, zkoušel sem 10.2, byl to horor, protože aplikace jsou v základu useklé protože iphone 4 je displejem menší než 5, a pokud to vyřešíš jailbreakem tak to sežere další část výkonu.Takže z vlastních zkušeností nedoporučuju.Kup si iPhone SE je to slušná náhrada za dobrej peníz.