» Poradna » Mobily

IPhone - divné události s čínskými znaky v kalendáři

Dobrý den, od 3. listopadu se mi v mém kalendáři zobrazují nějaké pozvánky k událostem, kde znění je v čínských znacích (viz screen) a je to naplánováno na každý den. Když dám odmítnout a uložím to pro všechny tyto události, tak se nic nestane a objeví se tam znova. Poradí mi někdo, jak se toho zbavit?Screen - http://imgur.com/a/W8YVQ

Odpovědi na otázku

Nemáte náhodou kalendář propojený s facebookem? Pak stačí, aby Vás někdo pozval na nějakou akci, nebo být členem pochybných skupin..