» Poradna » Mobily

IPad Mini- dotyková vrstva

Zdravím, nedávno jsem si koupil používaný iPad Mini za symbolickou cenu. Jediný problém akorát je, že někomu předtím spadl na spodní pravý roh a tím se trochu posunula dotyk vrstva směrem nahoru. Dotyková vrstva se tím pádem nemá kde moc posunout a v horní částí iPadu vznikla menší vůle-digitizér je zde trochu odlepený (na pohled to není skoro vidět, jen při dotyku a zatlačení na obrazovku). Nic moc, jak to spravit mě nenapadá, jedině vyměnit celej zadní housing a to se mi fakt nechce do toho moc investovat. Jen mě tak napadlo, pokud by to nevyřešila iPad case (myšleno tak, že case bude svírat svými okraji celej obvod digitizeru , sice by v dotyk. vrstvě vznikalo malé vnitřní pnutí, ale možná by to mohlo pomoci). Za každej nápad díky. Příloha: http://leteckaposta.cz/876083443

Odpovědi na otázku

Doporučuju tenhle servis https://www.iloveservis.cz/servis/ipadmini zkus tam zavolat nebo napsat e-mail ale jak vidíš na webu mají výměnu rozbitého skla za 2 600Kč

1- Nemám rozbité sklo2- Psal jsem, že nechci investovat do servisu3- iPad jsem koupil za menší cenu, než vychází ten váš servis

Podvodníci největšího kalibru. Oprava digitizéru 3000. Po 2 měsících praskl znovu. Objednal jsem náhradní z ali za 300, rozebral ipad a nejenže digitizer z jejich opravy nebyl originál, navíc chyběly šroubky a byl na displeji prach. Oprava skrze originální! Takže tak se dnes vydělává! Majitel = blbec, co platí a navíc nic nepozná.