» Poradna » Mobily

Ipad - sim karta

Dobrý den,zapomněla jsem pin, po marných pokusech chce po mě ipad - puk kod, který jaksi taky nevím. je varianta jak ipad odemčít? zkoušela jsem několik způsobů dle videí na youtube, ale nefungují. Jediná varianta je asi vyjmout mikro sim kartu a koupit novou že? pokud to lze, jsem laik. děkuji.

Odpovědi na otázku

Najít papír s pin a puk kodem

jestli jak u normál mobilu tak za tři sta někde v krámku s mobilama

No to mě fakt nenapadlo

by ses divila i tací jsou, někteří neuměj psát sms jiní číst, další neví že mají paušál atdNemám kouli křištálovou abych věděl kdo se ptá

Vrať to majiteli, omluv se a už to nedělej.