» Poradna » Mobily

Internetova stranka mi zablokuje telefon

Dobrý den.Mam dotaz ohledně stránky www.prozeny.cz Kdykoli tuhle stránku chci otevřít v internet exploreru (Windows phone 8.1, Lumia 920),tak se telefon stane neovladatelnym,prehravana hudba se začne trhat,veškeré ovládání kromě tlačítek přestane fungovat,telefon se sekne a jedinou možností,jak telefon vzpamatovat je soft reset pres boční tlačítka.Jestli mate někdo telefon s Windows phone 8.1,mohli byste zkusit tuhle stránku otevřít v telefonu,jestli vám to blbne taky nebo je chyba u me?Stává se mi to pouze s touto stránkou.Diky

Odpovědi na otázku

Pravděpodobně je na stránce nějaký druh javascriptu, který IE ve Windows Phone neumí nebo jej blbě načítá a tím zaseká celý systém. Zkuste jiný internetový prohlížeč.

Potvrzuji problém s touto stránkou na WP 8.1.