» Poradna » Počítačové sítě

Internet

chci se zeptat já mám ted internet 16/4 Mbps no a presel jsem na optiku za stejnou cenu 60/30 Mbps no a dneska me kontaktovali ze by to melo byt funkcni ale pritom mám furt stejne pripojeni 16/4 Mbps tak se chci zeptat za jak dlouho to pojede? jestli je na to nejaky limit nebo tak nejak

Odpovědi na otázku

To se neptejte nás, ale svého poskytovatele.

no poskytovatel rekl ze uz by to melo fungovat ze me uz prepojili ale jak to kontroluji tak mam porad tu samou rychlost .. tak jsem myslel ze mozna bude problem na mé strane

To rozhodně nebude

Možná bude, možná ne. Prostě tam zavolejte, že máte tyto rychlosti a co s tím. Tady to od stolu nevyřešíme. Ani nevíme jak je to zapojené, a i kdybychom to věděli, tak příčin může být milion.

Restartuj router.