» Poradna » Web a internet

Internet kabelem občas vypadává

Dobrý den, můžete mi prosím poradit? Mám takový problém s internetem od T mobile (internet vzduchem) nedávno jsem měl ten stejný internet od t mobile a vše fungovalo naprosto v pořádku (bez jediného výpadku) Nyní mám nový modem Huawei B2368-66 (řešil jsem to i s podporou a vyměnil mi poskytovatel nový modem) a často se mi stává, že mi vypadne internet v PC, wifi funguje v pořádku ale LAN vypadne (když ale hraju hry: world of tanks, Euro truck simulator 2 atd. - přes internet) tak nevypadává, vypádek se dostavuje pouze když koukám na youtube, nebo mám zapnutý pc a nejsem u něj. Prosím poraďte mi co s tím?Konfigurace pc:Procesor: AMD Ryzen 5 1600 six-coreRAM: 16GB 2x kit 4x4GB 2666mhz HyperX FuryHDD: 1x SSD Western digital 240GB a 1x Western digital 1TB sataZákladní deska: GIGABYTE B450M DS3H-CFZdroj: (nevím přesný název už) 700wGrafická karta: Sapphire Radeon PULSE RX550 2GD5, 2GB GDDR5OS: Windows 10 Pro.Předem děkuji za vaše odpovědi

Odpovědi na otázku

ak wifi funguje a zaroven lan je vypadnute, tak mas problem s kablom alebo pocitacom.

je moznost ze pc uspava sitovku a po probuzeni treba nedokaze navazat spojeni s tim modemem

Tak jsi měl prqavdu, měl jsem ve správci zařízení povolené aby se síťová karta uspávala z důvodu úspory

Blbne síťová karta, ovladače síťové karty jsi zkusil aktualizovat?https://www.realtek.cz/download-RTL8168_8111-net...

Ano, zkoušel jsem to, nepomohlo to