» Poradna » Počítačové sítě

Internet explorer

ZdravímKdyž jsem normalně na prohližeči třeba google chrom nebo jakykoliv jiny tak se mi sam zapina internet explorernapř. se dívám na film a najednou mi přijde upozornění že přestal pracovat a najednou se otevře pokud rychle nedam stornoUž mě to celkem štvenevíte někdo co s tim?

Odpovědi na otázku

Ale samozrejme ze vime co s tim. Zajdi si do servisu, kdyz neumis pouzit Google, zrejme postradas inteligenci, abys to vyresila sama.

Zrejme IE máš nastavený ako predvolený prehliadač. Zmeň predvolený na Chrome.Hľadaj zmenu v nastavenie - Predvolené programy. Ak nepomôže klikni na súbor iexplore.exe - Zabezpečenie - zruš obom súborom prístupové práva.Cesta k obom IE: C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exeC:\Program Files (x86)\Internet Explorer\iexplore.exe