» Poradna » Web a internet

Internet explorer

Zmizel mi Internet explorer,v programech vůbec neni,a když dám vyhledat tak mi to napíše nenalezen. Mám W7,32bit,žádné čištiče nepoužívám,bod obnovy nepomohl.

Odpovědi na otázku

Děkujeme za zprávu

Tak to by jsi měl být rád ne ??

Stáhni a nainstaluj znova. Ale asi to hodí chybu. Samo se nic neodinstaluje!!

zkusil jsem stáhnout IE 11,ale píše to že je nainstalovaná novější verze,ale kde to mám ku...hledat tu starou,v programech není ,tak nevím.Takže je to zralý asi na přeinstalaci.Je to týden co jsem přeinstalovaval.

1. IE11 je v Ovl. panely > Programy a funkce > Zapnout nebo vypnout funkce systému Windows.2. Napřed zkus ještě automatickou opravuhttp://support2.microsoft.com/fixit/cs-cz

Díky moc,bylo to vyplé,sice nevím proč,ale je to v pohodě.