» Poradna » Windows (a jiné OS)

Intel turbo boost ovladač

Ahoj, upgradoval jsem procesor z Core i5 na Core i7. Systém šlape ale u Turbo boost mám žlutý vykřičník s chybou 10. Nepomáhá zařízení odebrat a zase přidat. O co jde? existují na to ovladače?

Odpovědi na otázku

Tvůj problém si nepamatuji, ale podobnou věc (vztah deska / HW) řešil upgrade BIOSu.

Měl by jsem mít nejnovější bios ale s moodem, zkusím vrátit originální. Děkuji za radu

Bohužel nejnovější BIOS nepomohl, podpora tohoto procesoru v biosu je.Takže problém bude asi v prohození cpu bez reinstalace OS. Pokud se mi podaří problém vyřešit, dám vědět.