Intel core i3 nebo i5

Ahoj chtěl jsem se zeptat jestli mi bude stačit Intel core i3 na starší hry jako gta sa na střední detaily díky moc

Odpovědi na otázku

Ano

Bude. Na hry je třeba hlavně grafika, takže pokud tam bude nějaká levnější (do 4000-5000,-), tak je i5 zbytečné.

hlavně se netrefit do koupě úsporného CPU (modely s T a S na konci modelového označení)

Přesně. Ale v tuto chvíli bych počkal až vyjdou aktualizované CPU s o něco vyšší frekvencí, ale stejnou cenou (tedy i3-4160 nebo i3-4370):http://www.zive.cz/bleskovky/intel-osm-novyc... Bude ale nutné nezapomenout na aktuální BIOS.

na gta sa ti stačí, i intel pentium 4.