Intel core 2 duo .

Dobrý den .Mam zakladní desku se socketem 775 ale nemám k němu procesor , mám k němu herní grafiku ati 4870 1GB , A chtěl bych se zeptat jaký se dá koupit nejlevnější procesor na hry jako je Gta 4 , mafia 2 , Saints row 3 koupit na tuto zakladní desku se socketem 775 ? Intel pentium nebo intel core 2 duo ?

Odpovědi na otázku

U výrobce si zjisti podporované procesory Core (pentia jsou jiná architektura a moc se nepovedly), buďto Core2 Duo nebo Quad, pak záleží co neženeš a jestli bude funkční - bazar je loterie

Dobřé a jste mi chopný mi řict jaký minimalní procesor si mám koupit na hry Gta 4 , BF3 , Saints row 3 ?? Napřiklad : Intel Core 2 Duo E4400 nebo třeba E8400 ? A kdyby ste byl moc chytrý tak jak by na tom byla grafika , stačila by na tyto hry ? :)

Dostal jsem auto s motorem vpředu, myslíte, že mám tankovat naftu, benzín nebo plyn? Ještě jsem s ním nejel, protože nádrž je prázdná.

Takže deska je?

Integrovaná grafika na hry? Jo, piškvorky, miny a solitaire jo, ale ty co píšeš potřebují 3D akceleraci, vždyť si psal, že máš ATInu...Na GTA4 hledej rovnou 4jádro (C2Quad) na co nejvyšším taktu, pak máš šanci. Ale zrovna tahle konverze se moc nepovedla, takže nepočítej s vysokými detaily.

Pevný disk, paměť, zdroj a kábl ke zdroji máš???

Na GTA 4 je třeba Core 2 Quad. Na dvoujádrech neběhá nejlépe. Ale záleží, zda je ta tajná deska umí.

před sedmi lety mi to běhalo i na core 2 duo skoro na nejvyšší