» Poradna » Windows (a jiné OS)

Integrovaná grafika

Mám problém s výkonem počítače a někdo mne upozornil, že můžu jít o to, že mám zapnutou integrovanou grafiku. chtěl bych se zeptat, kde ji přesně najdu a vypnu. děkuji

Odpovědi na otázku

PC asi NB je tajný?

Asus acer aspire

acer aspire 5750z* omlouvám se za chybu

Jestli je to notebook za 6 - 7k, tak má pouze integrovanou = ten bídný výkon může být tím...Ale jelikož není dotaz ani notebook přesně specifikovaný, těžko říct...

Ne, já měl cca 100 fps u her, ale najednou se prostě výkon zhoršil a někdo mi poradil to, že to může být zaplou integrovanou grafikou. Prosím o řešení tohohle, ostatní věci jako chyby na disku, viry, atd jsem řešil

To je nesmysl, buď jede jedna, nebo druhá, notebook který jsi poslal ale neměl grafiku (pokud sem se dobře díval), takže spíš bych řekl, že se ti peče (tzn. teploty), nebo je to bordel v OS... Stáhni si třeba speedfan a podívej se na teploty, tím bych začal... Btw: Pokud by to bylo grafikou, spíš by to znamenalo, že ti třeba odešla grafika a teď to jede jen na integrovanou - ale to nebude tvůj případ

notebook jsem celý od prachu čistil.

Udělej čistou instalaci + ovladače. Pokud to nepomůže, znamená žes to upekl.NTB není vhodný na hry.

Zapnutá je. Tedy musí být - jinou tam totiž nemáš...

Hele najdeš to když dáš pravé tlačítko na ploše a tam by mělo bejt něco jako ovládasí panel nvidia (u nvidie) nebo něco podobného pokud nemáš nvidii. a tam si můžeš různě nastavit praferovanou grafickou kartu, pro různé programy atd. Nevím proč ti ostatní nemůžou normálně odpovědět kde se to najde a ne že hned soudí že jí tam nemáš :/

Není to třeba tím, že acer aspire 5750z ji fakt nemá ? My mu nemůžeme normálně odpovědět, protože na tu otázku neexistuje odpověď. Než bych mu radil úplnou kravinu jako ty, vyvedu ho z omylu... viz třeba : http://www.notebookcheck.net/Acer-Aspire-5750Z-4217.80...