Integrovaná grafická karta

Dobrý den, mám menší problém koupil jsem si notebook typu Lenovo z51-70 s 4GB RAM I5 4 jádro atd.. To už vyhledate :)Ale mám menší problém preinstaloval jsem si Windows na 10 Pro a aktivoval vše v pořádku, nainstaloval jsem ovladače vše také v pořádku ale ted k tomu ze jsem si nainstaloval dvě hry které mám a to je Stranded Deep a FarCry4. Problém je v tom ze FarCry 4 mi na nízké detaily jede úplně krásné bez lagu ale Stranded Deep se neskutečně seká na jakékoli nastaveni, mám za to ze to asi jede na integrovanou grafiku a chci se zeptat či to ve Windowsu nebo už v BIOSu změnit aby to bralo na hry a aplikace AMDéčko a ne Intelovku. Ano v AMD Settings jsem zkoušel "Vysoký výkon" a změnit to u aplikaci na "Podle zdroje napájení" ale moc to nepomáhá díky za rady :)

Odpovědi na otázku

Sračkovitý notebook za pár šupů není na HRY, Joudo..A můžeš se stavět na hlavu a odpichovat ušima.. Poskládej si stolní počítač a můžeš hrát hry do posrání ..

Co takhle podívat se občas na minimální požadavky?? Zrovna tohle by mělo jet i na 10 let starým notasuK dotazu klikni na tu aplikaci pravým, mělo by tam být na výběr jestli to chceš spustit s integrovanou nebo dedikovanou grafikou

Bohužel neni, pouze když kliknu pravým na plochu ukáže si mi box kde je na výběr "Prepinatelna grafika". A " Grafické nastavení" Ta 1 možnost me da do menu kde mám výběr tech aplikaci

Já nemyslel klikat na plochu, ale přímo na tu aplikaci. Případně můžeš jít do nastavení grafiky a tam to přidat ručně, ale vím že se tomu občas moc nechce takže se tím budeš muset proklikat a všude jí všechno povolit a přiřadit. Nebo ji rovnou nastav jako primární

Pokud kliknu pravým na aplikaci žádná nabídka ohledně grafické karty tam není. AMD nastavení jsem proklikal horem a dolem ale žádná možnost nastavit ji jako primární tam není jenom jsem to viděl v BIOSu ale když jsem to dal zdálo se mi ze to jelo už jenom a pouze na Intelovku

zkus tenhle návodhttps://www.youtube.com/watch

Díky za odpověď a upřímnost. Samozřejmě vím, že tento notebook není na hry ale tahá to... I náročné hry jako FarCry4 joudo. Pokud nemáš nic jiného na práci tak jdi pomáhat do servisu a ne tady psát jak je to shit. Tady je to od toho aby se dokázalo pomoct a nebo alespoň "napomoct". Takže tvou odpověď odmítám :)

Odmítej si co chceš.. S tím notebookem hold nic nenaděláš. A i když si nadšenej, že to "něco taháááá", tak než to konečně pochopíš, tak ten noťas odděláš, Joudo Jinak bych doporučil podívat se na nastavení v Biosu.. snad tě tam něco napadne ve spojitosti s -switch

4G RAM? A OS x64? Kolik RAM Ti asi zbude na hru?

3.5? Já nějakou dobu hrál na 4GB RAM i GTA 5.. Systém se dokáže uskromnit ;)