» Poradna » Windows (a jiné OS)

Instalace win10

Nainstaloval jsem si win10 a mám problém hned na začátku jak vás win uvítá v nastavení z jaké země jsem, časového pásma, poté kliknu na další vyskočí obrazovka s Rychle začít a kliknu na použít expresní nastavení. Proběhne načítání, PC se restartuje, zobrazí se ikona Windows a znova naskočí okno Zdravíme s nastavením časem atd.. A takhle to jede pořád dokola...

Odpovědi na otázku

To zařízení má oficiální podporu Windows 10?Zjistíte tak, že se podíváte na stránky výrobce, jestli tam jsou ovladače pro Windows 10:http://www.servispckupka.cz/jak_stahnout_a_nainstalov...

Vyndej instalační CD nebo flashku..

A mimochodem, nedávej expresní nastavení, to se do Mrkvosoftu bude odesílat vše, co uděláš...

No, a jaký máš problém?