» Poradna » Windows (a jiné OS)

Instalace win 8.1

Dobrý den, mám v plánu koupit win.8 a chtěl jsem se zeptat jestli při jeho instalaci už musím mít založení účet u Microsoftu ?

Odpovědi na otázku

Nie je podmienkou.

Takže při instalaci nepotřebuji ani připojení k internetu ? Stačí to vše až po instalaci ?

Lepší je, když budeš připojen - aktualizace atd.....

No někde jsem četla tady v poradně že tu poslední aktualizaci nějak zprasili a že je lepší i neinstalovat co je na tom pravdy ? A tak aktualizace s dají nainstalovat až budu mít pc doma a připojený. Při sestavování a instalaci win 8.1 to není nutný tedy jo ?

Svym zpusobem je live ucet nutny. Presto se winy daji oblnout tim, ze clovek neni pripojeny k internetu (ferove odpojeny kablik a vypla wifka). Pak opet existuje moznost vytvorit pouze mistni uziv. ucet. Dalsi aktualizace a prace ve winech uz probiha standartne jak s kterymkoliv jinym typem uctu. Nejsem si jist jestli, po nejake dobe, se winy opet nezeptaji na live, ale restart a vypnuti siti to jisti ;)Ja trebas live ucet vyuzivam kvuli onedrivu a zaloze lumie ;)

Pokud někdo nemíní používat cloudové služby od Microsoftu, je live účet k ničemu.Počítač kvůli live účtu NENÍ NUTNO ODPOJOVAT od internetu, stačí při instalaci kliknout na Vytvořit live účet a tam je (nelogicky) schovaná kolonka vytvořit pouze lokální účet.

Hned na začátku si stahuje definice!!

kdyz nejsi na netu, nestahne se vubec nic.

Proto je dobré aktualizovat s menším zpožděním - jak u mobilů, tak u PC.

A pro jistotu si ještě založte účet u ČSOB. Nejlépe spořící, ať netratíte na financích

Abych nezapomněl. Já jsem ke své práci ve W8.1 účet u Microsoftu nepotřeboval a nikdy jsem jej tam ani neměl.