» Poradna » Mobily

Instalace ovladače

Dobrý den, Snažím se propojit zařízení yamaha dgx200 s počítačemi na W10 64bit.Nedaří se mi nainstalovat ovladače. Pokaždé vyskočí hláška "Error 25001.No device is connected. Connect a device and try again. If the "Found New Hardware" wizzard appears push th e cancel button"Driver, který mám je určený pro w10 64bit, který mám na obou počítačích a ani na jednom to nejde.Window rozpozná automaticky a přiřadí tam vlastní ovladač. Možná to je ten problém, ale nepodařilo se mi tomu zabránit. I když odinstaluju ovladače windows odpojím a zapojím kabel je to tam hned znova. Prosím pomoc!Díky

Odpovědi na otázku

Vlastnosti systemu --> Hardware --> Nastaveni instalace zarizeni a tam to vypnout..?

Nepomáhá Tu chybovou hlášku to vyhodí i když je to odpojený i když je to připojený.

Instalaci "windowsího" ovladače zabráníš takto http://www.howtogeek.com/223864/how-to-uninstall-a... Pak si tam nainstaluj ten svůj.

Dík, to jsem zkusil a nepomohlo to. Vždycky se k tomu automaticky přiřadí windowsí driver MIDI 2.0

Zkus postupovat přesně podle návodu k instalaci a upgrade ovladače ve složce InstallationGuide http://www.yamahaproaudio.com/global/en/downloads/firmw...