» Poradna » Programy

Instalace irfanu

Zdravím nevím proč ale když se snažím nainstalovat irfanview tak mi to napíše hlášku: Software tohoto vydavatele byl zablokován a nesmí být v počítači. poradíte mi jak se toho zbavím? Předem děkuji..

Odpovědi na otázku

Nevím neděje se mi to. Stahuji přímo ze stránek, UAC na 0, žádný SmartScreen, na to nejsem zvědavý. Používám pouze vestavěný FW, Def a MBAM. Takto potíže nezaznamenávám.

V případě prověřeného instalačního souboru (kontrolní součet - máš ho tam), bez problému instaluj jako správce.

Zkusila bych Portable verzi.

Pokud zdravíš a nevíš proč,tak to nedělej.Většinou se zdraví minimálně ze slušnosti.