» Poradna » Mobily

Instalace Androidu s SD karty

Zdravím mám mobil Lenovo A536 který nechce nastartovat do Androidu ...nikde nemůžu najít originální ROMku která nechce flashnout,já potřebují tu která se nainstaluje v normálním recovery.

Odpovědi na otázku

V normálním recovery je možnost obnovení do factory.

Factory reset jsem zkoušel.

A co jsi předtím s telefonem dělal, že se toto stalo ?

Instaloval jsem TWRP...chtěl jsem instalovat CM 12.1

Nevím proč mudruješ o "nějaké, která se instaluje v normálním recovery", když na internetu je spousta návodů jak zpátky flashnout původní stock rom pro tvůj telefon. Hledej.

Asi ti nedochází že se mi neotevře úložiště přes USB.takže nic neflashnu!

ADB je řešení

Od které doby se flashování ROMky provádí v režimu "úložiště USB" ???? Flash se provádí ve "vývojářském režimu" a s povoleným "ladění USB". Jak toto u tebe zapnout? https://www.google.cz/webhpALE.... jelikož ses snažil flashovat v "normálním režimu, nemáš vůbec tucha, co vlastně máš dělat a jak postupovat. Z SD se normálně (pokud vím) provádí jen update systému. A k flashování (nahrání nové ROM) tvého telefonu: poraď s https://www.google.cz/search