» Poradna » Programy

Instagram

Dobry den. Potrebuji radu s Instagramem. Mam verejny ucet, ovsem me fotky i hastagy, jsou neverejne....napr. po vyhledani hastagu #dnesnosimhrnekskafem se mi ukaze, ze hastag je jednou verejne pouzit, ale fotka se mi neukaze. Nevite, kde muze byt problem? Jeden ucet jsem jiz mela, do toho se mi po aktualizaci nekdo naboural, takze se na nej nedostanu. Takze tak nejak vim, jak fungoval predtim...a nyni mi fotky lajkuji jen pratele....

Odpovědi na otázku

Problém bude v tom, že jsi místo kafe nosila hrnek s čajem a ten chytrý Instagram to poznal

Joo. Presne takovou radu jsem potrebovala :D neuveritelne ty dnesni technologie, co vsechno dovedou :D

Jestli to nebude tím, že ostatní používají rozum a takové hlouposti nelajkují.

Koukam, ze jsem asi vesla do spatne poradny, ten hastag je recese, ale to si vubec obhajovat nemusim.... Muj dotaz byl absolutne jiny, tak nechapu, proc odpovidate a jeste rovnou nikoho shazujete... To mi prijde jako hloupost...

Tohle je dotaz na support instagramu, tady má polovina lidí ještě staré nokie nebo blackberry a o instagramu slyšeli jen když byl fappening.