» Poradna » Počítačové sítě

Instagram

Potřebuji poradit s Instagramem. Včera jsem se nemohla přihlásit na můj instagram a tak jsem tak zkoušela zapomenuté heslo atd. ale nic jsem na emailu neměla. Později mi kamarádka poslala screen mého instagramu. Profilový obrázek byl změněn na pozadí nějaké holky, v popisku byl odkaz na nějakou porno stránku. Když jsem se šla podívat na email tak tam byli dva emaily od instagramu. První že jsem si změnila heslo a jméno a druhý byl v ruštině a to že jsem si změnila email. Jelikož v popisku byla ta porno stránka tak mi ho instagram zablokoval, ale teď ho potřebuji dostat zpět, protože tam mám fotky na kterých mi záleží, ale nevím jak si s tímhle poradit :( Tak prosím o radu

Odpovědi na otázku

Zkus napsat někam na podporu :)

Ano, ten den jsem psala asi v 8 hodin ráno, ale ještě jsem nedostala žádnou odpověď.

Protože v jůesej všichni spinkaj :)

Mělas tam silné heslo?

Ano měla a byly tam čísla, velká a malá písmena tak nevím jak tohle někdo mohl zjistit :/

Počkat na podporu, pro jistotu odblešit PC.

I když máš silné heslo existují programy na prolomení těchto hesel.

Nejde Insta