Inovace PC dokončena: Upravit napájení či bios, nebo něco nějak ? Díky za námět

Zdravím vás všechny. Výměna dualcore za xeon, nový chlaďák, SSD disk, reinstal W7 64PRO, větráček navíc... procesor má svých stálých 35-43°C, nic netopí, neseká se - ale třeba by mělo být něco nastaveno jinak, stále se mi zdá, že to bylo moc jednoduché.... :)Díky za mrknutí a náměty.LOG ze SPECCY: http://www.uschovna.cz/zasilka/LG64I83RNMT7DGHZ-... //Odstraněn log. Pokud by ho někdo chtěl vidět, je možné ho stáhnout z přiloženého odkazu.//

Odpovědi na otázku

Nahlášeno pro debilitu tazatele, nemá žádný problém a myslí si, že tady bude někdo bezdůvodně louskat kilometrové systémové výpisy...

Oh, jak inteligentní odpověď - proč tedy reagujete? No nic, nechám smáznout a zeptám se na jiném fóru, kde jsou lidi na "poradně" k tomu, aby poradili...

Reaguje, protoze se tu chovate jako vul a jeste mate tu drzost do toho stourat.Predne si udelejte poradek v tech aktualizacich. Pak odstrante bloatware (AVG? :o)))) ).A radeji do toho moc nevrtejte, vypada to zatim nadejne. Ona premira aktivity obcas skodi (viz ta zminka o vetraku).

Pardon - já chtěl poradit od někoho malou radou jako jste např. uvedl vy - odstranit něco, upravit něco - ale nevidím nikde možnost "smazat komentář" či "odstranit dotaz", snad to admin provede sám. Vám děkuji za námět.

https://ctrlv.cz/shots/2016/12/01/L3MA.pngTy jsi asi upadl, ne? Nebo si opravdu myslíš, že ti někdo bude zkoumat 100 stránek logu, který má 4631 řádků? Pokud to funguje jak má, tak to normálně používej. Co víc bys chtěl? Nehledej v tom vědu.

Admin - díky za úpravu - nenapadla mne tato varianta. A nedokázal bych jinak svými slovy popsat stav a konfiguraci PC.....To Mysel - "Predne si udelejte poradek v tech aktualizacich. Pak odstrante bloatware (AVG? :o)))) )." - aktualizace se po nové instalaci stahovaly cca týden, teď budu řešit další ... odstraním vše možné dle mých "schopností" :). Tomu Bloatware od AVG však nejsem schopen přijít na kobylku - nějaký univerzální čistič pomůže? Třeba WISE CARE 365pro ? Nebo raději přímo v některé z konkrétních složek smáznout?