» Poradna » Programy

Import lokálních složek z Thunderbirdu do eM Clienta

Zaujal mě poštovní klient eM Client a tak jsem si ho zkusil nainstalovat, ale narazil jsem na problém, že neumím naimportovat obsah Lokální složky, kde mám spoustu složek s vytříděnými emaily. Import z Thunderbirdu mi totiž nabízí jen poštovní složky a nebo když se podívám do dalších možností importu, tak mi to nabízí z eml souborů, ale ten Thunderbird to má uložené v souborech bez přípony a v souborech s příponou msf.

Odpovědi na otázku

V Thunderbirdu můžeš označit zprávy a zvolíš možnost uložit jako a vybrané zprávy se ti exportují do tebou zvolené složky i s příponou eml.eM Client jsem také , kdysi zkoušel, ale nakonec jsem se vrátil k Thunderbirdu, ale na to musíš přijít sám. eM Client má možná hezčí GUI , ale umí toho mnohem méně než Thunderbird.Pokud Ti nevyhovuje Thunderbird , tak za vyzkoušení stojí ještě Zimbra.