» Poradna » Web a internet

Import jediné složky s emaily z Outlook Express

Zdravím přátele.Prosím o pomoc s vyřešením problému:Mám původní PC s OE a s maily. Potřebuji je přenést do nového PC s Thunderbirdem.Postupoval jsem takto:Do původního PC jsem nainstaloval Thunderbird a provedl import mailů z OE.Bohužel jsem si nevšiml, že ze složky Odeslané maily se naimportovala jen asi desetina zpráv.Pak jsem s použitím MozBackupu provedl zálohu mailů v původním PC a obnovu v novém PC. V původním PC jsem přesunul všechny zprávy v OE kromě těch nenaimportovaných a provedl znovu import do Thunderbirdu a zálohu MozBackupem.Jenže když teď v novém PC provedu obnovu, všechny zprávy se vymažou a mám tam jen ty chybějící odeslané.Potřeboval bych tedy provést částečný import/obnovu.Prosím o radu, jak to udělat.Děkuji.

Odpovědi na otázku

Na starem zalohul znova vse. a na novem vymazej profil a nech vytvorit novy profil a importuj uz vsechna data.

Děkuji, ale to právě nemůžu udělat, protože v novém PC už jsou nové maily A ty samozřejmě ve starém PC nejsou.

Tak to udelej tak ze vytvor novy profil pripadne novy datovy doubor uloziste. a vyexportujjen ty stare a do noveho druheho profilu naimportuj a chybejci maily jen v tom novem pretahni z jednoho uctu do druheho.

Kdysi jsem tohle taky potřeboval. V OE jsem obsah složky označil (Ctrl+A) a myší vytáhnul na flešku. Obsah flešky (*.eml) pak přetáhnul do vhodné složky v TB.