» Poradna » Programy

Idle master (Steam)

Ahoj rád bych se optal nějakého znalce, jaktože mi v idle master můžu farmit kartičky jenom na 2 hry ? ano zezačátku to šlo na všechny mé hry.nefunguje to od té chvíle kdy jsem všechny kartičky prodal.

Odpovědi na otázku

Na to nemusis byt IT mistr, staci abys nebyl deb*l Ve chvili kdys prodal svuj predem dany udel karticek co bys chtel jeste "farmit" ? Na kazdou hru mas presne dany pocet co dostanes "zadara", tys je dostal a prodal co bys vic chtel?

Ahoj mozes mi prosím pomoc všetko som urobil presne podla pokynou a keď otvorím idle master tak sa prihlásim aj steam zapnem a dole mi výpise hotovo a žiadne hry sa mi nenacitali tam ani nič mi nepadlo, prosím o odpoveď