» Poradna » Web a internet

Identifikace...Připojení k internetu není k dispozici

Tak tuhle větu mi píše windows10.kdyz to rozkliknu je tam napsano pripojeno ale dole v liste tato veta prosim o pomoc

Odpovědi na otázku

A internet ti funguje?- pokud ano, tak to neřeš. Pokud ne, tak si stáhni někde aktuální ovladače síťové karty přímo ze stránek výrobce co jsou určené pro W10 a nainstaluj je a nastav si, ať ti W10 nestahuje sám žádné ovladače.

No jo ale internet nefubguje jak zo mam teda stahnout

Z jiného PC, který je připojen k internetu.

Dobrý prosim dej link na ty ovladače

Nesdělil jsi typ síťové karty, tak co jako chceš? Abychom věštili z křišťálové koule?

Další troll co si myslí že tady radí věštci z kávové sedliny, nebo z té nedostupné křišťálové kouli..... Ten dotaz vyznívá - nestartuje mi auto poraďte. Odpověď: máš tam benzín, naftu, baterii, startér? Reakce - kde a jaký mám koupit startér??????

Síťová karta:Ralinj Turbo Wireless LAN Card

ide zrejme o sieťovku v doske: typ dosky, alebo notepuku?

????????

Zkus najít ten driver třeba zde:http://www.mediatek.com/en/downloads1/downloads/nebo tady:http://www.nodevice.com/driver/company/MediaTek.htmlnebo jinde... nevím co máš přesně za typ (nějaké číslo by tam mělo být).

Uz sem si to stahnul alr pise mi toto:Tato aplikace je z důvodu zajištění vaší ochrany blokována. Jak ji mam odblokovat?

?????

Zkus to spustit jako správce.

To jsem skousrl nrjde

Vypni antivir, nebo klikni na podrobnosti a tam to povol.

Z jiného PC nebo to stáhni do mobilu a pak přehrej do PC. Nebo kdybys měl na DVD live distro linuxu, tak nejspíš i zkrz něj.

Až si přestaneš plést informaci "připojení funguje" s informací nefunguje jistý protokol, protože např. Skype ti klidně pojede, tak budeš dospělý.