» Poradna » Web a internet

ICloud - aktualizace

Měl bych 2 dotazy pro zkušenější uživatele icloudu. 1) Mám dokument (xcel tab.) v PC a na icloudu. Pokud další den dokument edituji, aktualizuje se nějak automaticky i dokument na icloudu nebo to musím nějak aktualizovat?2) Můžu si dokument např. excel tabulku z cloudu prohlídnout v iphonu?DíkyT.

Odpovědi na otázku

Potrebujes silou mocou, aby Ta niekto spicloval?

Vaše paranoia mě pobavila, ale k věci:) Chci cestovat a potřebuji možnost mít některé věci v dosahu přičemž cloud je proto ideální. Nepočítám s tím, že bych tam měl něco natolik osobního abych přišel k nějaké újmě. Navíc to můžu sdílet s rodinou apod.

1) Pokud tabulku editujete ve Windows přes webové rozhraní iCloudu (www.icloud.com, aplikace Numbers), tak nejnovější data budou dostupná pro jakýkoliv počítač a kdykoliv ... Pro Windows co vím, tak není nativní aplikace. Pokud se soubor s tabulkou rozhodnete editovat např. v Excelu, je pak nutné ho znova uploadnout do iCloudu. Pokud máte Mac, tam je situace jednodušší, můžete použít aplikaci Numbers a vše se bude aktualizovat všude aktualizovat samo ...2) Ano, aplikace Numbers v AppStore (je dostupné i pro iPad). Na zařízeních s Androidem/Windows můžete použít webové rozhraní.

DíkyT.

V čoudu to bude, když nebudeš mít připojení k netu.Umí vůbec ýfound paměťovýk karty?TO me pobavilo, do macbooku se furt nedá zasunout paměťovka uplně, takže čouhá, to vymejšlel asi nějakej dement, ostatně, v applu se jich vyskytuje dost, podezříval jsem vrchního przniče džopse, jenže když umřel, tak jsem čekal, že někdo tenhle šlendrián opraví, ale nestalo se, takže1) mají na práci něco důležitějšího 2) už na funkčnost produktů s*rou3) myslí si, že je to v pořádku4) schválně vyrábějí nepoužitelné krámy, protože šéfa zajímá, kolik ovcí si takový nedodělek koupí

Ne, iPhone paměťové karty ze zjevného důvodu nepodporuje.A dle Vašeho tvrzení bude asi většina tzv. power userů, tedy programátorů či grafiků, naprostí idioti že si dovolí používat počítače s OS X.

Blbečku.