I7 6700k a 1080Ti

Chci se zeptat. Mám v počítači cca. 1 rok procesor i7 6700k. Chtěl bych pořídit k tomuto procesoru grafickou kartu s čipem 1080Ti. Je toto podle Vás vhodná kombinace? Monitor je 1440p.

Odpovědi na otázku

Procesor ji zvládne nakrmit, akorát na 1440p by stačila klasická 1080. Dokonce i 1070 by to měla zvládat. Ale pokud jsou na "Ti" peníze, tak proč ne, že?

Chci to pojmout s ohledem do budoucnosti...cca. 3 roky nechci nic měnit

Tak grafika bude stíhat na max i v budoucnu, i7 taky.