Hvízdání větráku ve zdroji PC

Zdravím už tak 2 dny vždy při zapnutí PC mi jakoby hvízdá větráček jakoby tak, že nestíhá otáčky. Chci se tedy zeptat zda je potřeba už vyměnit celý zdroj za nový a nebo s tím něco udělat. Předem díky za odpověď.

Odpovědi na otázku

No buď vyměnit větrák nebo celý zdroj :) Ale víš jistě, že to dělá zrovna větrák na zdroji a ne jiný?

Jestli se musíte ptát takhle, tak jediná rada je, ať se na to podívá někdo znalý.

No vetráčik (správnejšie ventilátor) asi ťažko bude pískať. Ten by skôr hučal, rachotil. Pískanie môže však pochádzať od tlmivky, alebo samotného trafa v zdroji.