» Poradna » Mobily

Huawei y300

Zdravím.Chtěl bych se zeptat zdejších znalců na toto:manželka má samsung 5830i a má v něm takovou vychytávku,že když dá psát sms,tak tam má takovou vychytávku,že nahraje text a ten se přepiše sám na text.Má to i tento mobil?

Odpovědi na otázku

Zde URČITĚ najdeš,jak se ta vychytávka jmenuje :https://www.o2.cz/_pub/41/30/2a/298894_7310...

Tak tam to není.Prý je to snad součástí každého androidu.

Pokud ji ma kazdy Android, pak ji ma jiste i tvuj telefon a tvuj dotaz je tedy zbytecný...

Tvoje odpověď je zbytečná.Nečteš,nevíš a mluvíš.

Jak píše dole - Rejnok - samotný telefon hlasovou zprávu do textu nepřepíše,pouze s připojením na internet.Pokud si platíš paušál s datovým tarifem,můžeš používat.Ovšem za ten překlad zaplatíš peníze navíc,to je Ti - doufám - jasné.

Tak s tím placením to asi nebude tak horké.Na kreditu je nula a převádí to vesele dál.Tak ti nevím...

Tuto funkci android doopravdy ma, ale vyzaduje pripojeni k internetu. Je to soucasti hlasoveho ovladani kde se hlas prenese na servery google kde se zpracuje do textove podoby a vzapeti se posle zpet jako text.

Pravdou je ze to sice funguje docela dobre, ale obcas to vyhodi nejaky nesmysl ktery musi clovek opravit.. A vetsinou je je rychlejsi tu sms napsat rucne :) Nehlede na to ze pokud to clovek resi mobilnim internetem tak to odesilani delsiho mluveneho slova je casove narocnejsi. Ale vyuzit se to da behem rizeni auta, jednak to umi vyhledat adresy do navigace, tak i na psani kratkych zprav za jizdy.