» Poradna » Mobily

Huawei Media pad - ověření gmail účtu po factory reset

Zdar,mám problém. Dal jsem si svůj tablet do továrního nastavení, přes stisknutí kombinace dvou tlačítek, následně jsem dal "wipe data/factory reset". Poté to chce nastavit jazyk a připojit se k bezdrátové síti. Vše zatím v pořádku. Jenže pak se to chce přihlásit ke gmail účtu, a když ho zadám (email, heslo), tak to se snaží asi nějak ověřit a vypíše to zase, že chce, abych zadal gmail účet a heslo a pořád dokola. Nikam dál mě to nechce pustit.Do gmail účtu se normálně na notebooku přihlásím, takže zaádávám ho správně. Nechápu co s tím? Poradí někdo?

Odpovědi na otázku

to jako fakt nebo si děláš srandu?

Nedělá

Dnes ráno jsem zapl multiphone. Bylo tam plno popisu. Po stisku raketa s otevřeným břichem, teda ne skalpelem. Vyndal jsem baterku na minutku a vrátil. Píši z něj

Chcete říct, že když ho po factory resetu nechám den vypnutý a pak ho zapnu, přihlásím se, že to pujde? Jde o tablet, ne o telefon (ale to šlo uhodnout z nadpisu). Proč to nechce ten účet vzít?

Ne. Dal ti možnou možnost, což jsem ok jedním slovem

nezlob se, ale to bude nějaká blbost...

co bude blbost ? Jeho rada ?Ani doktor se netrefí do dg natož do postupu. Tracheotomie a pacient je nebožtík. Kdo by zkusil vyjmou baterku, čas as uveden dlouhý, nezmrtví zařízení.

jen jsem si neuvědomil že píše vypnout a nechat odležet není stejné co dělám já, vyjmu baterku, někdo času vyjmuté říká " nechat vyhnít". Se kaju a jako zástava tu vlaju

No spis jde oto proc jsi daval tovarni nastaveni,to jen tak nebo neco nefungovalo.

byl pomalý a už jsem factory dlouho nedělal

Tak pokud ses na gmail dostal predtim,tak to musi jit i ted.Zadat prihlasovaci e-mail+heslo to pri pripojeni wifi.I kdyz to napise,ze se to nezdarilo,tak restart a pak uz byto melo byt OK.

No jasně, všechno frčelo.. na gmail se v pohodě třeba ted přihlásím na notebooku, ale po factory resetu tabletu to pořád dokola chce zadat gmail a heslo jinak nic, dál mě to nepustí, ani po restartu... :(

Tak zkus vytvořit novy ucet zda to pujde nekde asi bude chyba.

zkusil jsem svuj jiný a ten mi taky nešel, taky to chtělo znova napsat email i heslo... ale na mobil mi přišlo upozornění, že jsem se přihlásil na jiném zařízení. Zajímavééé

Mam Huawei gx8 som resetoval a od emui som zacal postupne prisiel som k overeni uctu tak ma tto vzdy pytalo neviem co dalej

Nikoho nic nenapadá? :)

Jit do nastaveni a udelat tovarni nastaveni tam a ne pres hard reset.

Nemas nahodou v google ucte nastavene dvojite zabezpecenie ?Ja som mal problem s prihlasenim na inom mobile ked som bol uz prihlaseny na jednom a tom istom ucteSKus cez gmail na PC pozriet do nastaveni Zabezpecenie a tam odblokuj zabezpecenie , resp, na nizke zabezpecenie

To dvoufazove overeni mas zrejmne zaple. http://www.jpeg.cz/obrazek/gxCQ

aha, aha, jdu se na to mrknout. Díky za typ!

Tak nic, dvoufázové zabezpečení mám vypnuto :(

napadne ještě někoho něco? Já už fakt nevím :(

jsem v továrním menu toho tabletu a mám tu navběr 3 možnosti:1. reboot system now2. wipe data/ factory reset3. wipe cache partitionDávám jen dvojku, souhlas?

Jo 2 ku a pak 1 ku.