» Poradna » Mobily

Huawei G6 - prasklý display

Ahoj, mam tady telefon po padu - je praskla vrchni cast displaye, dotykova plocha podle vseho funguje - da se u tohoto telefonu vymenit pouze to "sklo"? pripadne kolik by to stalo a kde to sehnat, kdyby to bylo nutne... dekuji

Odpovědi na otázku

Většinou za to chtějí servisy 2500. Jinak ti sklo se dá sehnat za cca 300 z číny

to me prave zajima, jestli se da vymenit jen sklo a nejlepe "doma".. pokud ne, tak ne :)

proč si nenajdeš video na YT? Tam uvidíš, co to obnáší. Divil bych se, kdyby tam žádné nebylo.

Na tomhle stroji jsem rad ze spustim zive :D

jestli ti to utáhne Win7 tak na tom YT musí jet - aspoň v 360p.

Doma ? Samozrejme sa dá . Naozaj si pozri na YOUTube , aby si vedel o čom "hovoríme" . To nie je len odlepiť sklo ale najprv odstrojiť telefon , aby si si nenarobil viac škody ako úžitku. A zo 60% treba meniť sklo + displej . Potrebuješ aj špecialnu sadu náradia .

otázka je, zda bude laik schopný sundat doma to prasklé sklo aniž by poničil displej a taky, zda zvládne dobře přilepit to nové...

Sklo - ebayVýměna - yt Snazší je asi výměna celého displaye, protože jinak to popraskané sklo musíš odstranit a nově nalepit což je vopruz.

sada LCD + dotyk stojí necelých 20 USD:https://www.aliexpress.com/item/White-Black-Touch-Sc... což už jde vyměnit mnohem snáz. Ale i tak to není nic pro totálního laika - stačí si nedát pozor a takový vytržený flex kabel na telefonu ti to může celé o dost prodražit. Lepší je využít někoho, kdo už s tím má zkušenosti.