» Poradna » Ostatní

Hry ze Steam na GOG

Ahoj všem, když si koupím hru na steam a je i na GOG. Je možné jí přenést na GOG účet? Někde jsem četl že je to možné ale nevím jak to funguje. Jedná se o hru Ori and the blind forest. Předem děkuju

Odpovědi na otázku

Není to možné.

Jdou na GOG převést jen některé hry, u kterých autoři souhlasí. Mrknout se můžeš tady po přihlášení do svých účtů https://www.gog.com/connect

Jsem přihlášen jak to zjistím? Hru zatím nemám koupenou na steamu protože nevím zda to půjde. Díky