» Poradna » Programy

Hry padají zpátky na plochu

Dobrý den,čím dál více se mi stává, že se mi z nenadání zavře jakákoli hra, případně mě to hodí samo na plochu Windows, vždy 2x po sobě.Vždy, jak mě to hodí na plochu, tak se objeví načítací kroužek u kurzoru, ale nic se nenačte...Mám Eset, který občas hlásí, že bych se o něj měl nějak víc zajímat, je možné, že to právě on vždy dělá? (Na Esetu mám nastavený Herní režim)Počítač zkontrolovaný Malwarebytes, Esetem, všechny nejnovější aktualizace nainstalované. (Dělá to už dlouho, takže to není nějakou poslední aktualizací windows, dělá to u více her...)Děkuji za nápady...//"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."//

Odpovědi na otázku

Tak ten herni rezim vypni.

Dones to do servisu.Tohle tady už nemá cenu opakovat pořád dokola.To je jak u blbejch.