» Poradna » Ostatní

Hry a avast

Dobrý den,chtěla jsem si spustit The sims 4,ale bohužel mi to nelze spustit, přitom včera po vypnutí avastu hra fungovala. Jak to mám udělat, abych znovu mohla hrát? Když jsem vypnula všechny štíty i firewall. Zkoušela jsem vypnout avast a restartovat,ale taky to nepomohloDěkuji

Odpovědi na otázku

Pokud se jedná o warez, může avast blokovat spuštění.

Bohužel tím to není

Zkus v Avastu nastavit výjimku pro složku se Sims. Pak by na to měl při spouštění kašlat.

Pokiaľ máš originál hru - hra sa overuje cez Origin. Nainštalovaná by mala byť (default) C://Program Files (x86)/Origin Games/... Ak máš aj aplikáciu Origin - spusti ju, cez Moje hry nájdeš Sims4 (ak sa označí - musí vyskočiť Hrát) a spusti takto.Prípadne cez Prieskumníka si nájdi TS4.exe a Spustiť ako správca....

Odinstaluj avast úplně.

Avast má hodně falešné detekce, zkuste celu složku s nainstalovanou hrou vložit do výjimek. Pokud to bude blokovat i něco jiného, tak Vám nezbude nic jiného než Avast odinstalovat a přejít např. na méně drastické MSE http://windows.microsoft.com/en-us/windows/security-es... .

Já už MSE ani náhodou. Je tak blbej, že když po týdnu bez testu hlásí, že bych ho měl provést, a já udělám ten nejrozsáhlejší test který jde (varianta "Úplný"), tak vyhodí po jeho skončení pod sebou dvě hlášky:"Zkontrolováno 1 033 578 položek. Nalezeno 0 infikovaných souborů""V tomto počítači již delší dobu beproběhla kontrola systému, je tedy potencionálně nechráněn"Blbej až to bolí. A ještě k tomu si dělá nějaký updaty (nebo prostě nějaké své srajdy) 4x denně a vytěžuje hodně CPU, takže ložnutá room v internetové hře jde kvůli zvýšenému pingu ostatních do kopru. S radostí jsem se jej zbavil (stejně mi za čtvrt roku nic nenašel).

Comodo, avira .. ale MSE fakt ne.http://technet.idnes.cz/microsoft-security-essent...

Ako vždy - opäť trepeš chobotiny. Mám Avast a aj Sims 4 a nič mi neblokuje. Dokonca ani Origin Avast neblokuje. A nemám ani nastavené výnimky.Takže Avastom to nebude.

vetsi sanci ma Avast, ze nemusi nektere veci najit, nez ze ma falesne detekce, kdyz zahlasi ze neco nasel, tak tam uz opravdu neco je