» Poradna » Mobily

Hrajete někdo Hearthstone na mobilu?

Tu hru asi znáte - jeden z největších herních fenoménů - karetní hra ve stylu klasických Magiců, ale z prostředí WarCraftuZajímá mě, jaké to má zhruba konzumace dat. Hraju to samozřejmě i bez wifi, čili přes mobilní data, třeba venku na procházce nebo někde v buse, v čekárně… a tak zdá se mi, že mi to bere velmi málo dat (tak 1 - 2 MB za 1 hodinu hraní). Chtěl bych to porovnat, pokud bude s kým, zda ta čísla sedí Díky

Odpovědi na otázku

na měření objemu přenesených dat jsou 3 (_!_) aplikacípokud ti jde o Android, tak třeba 3G Watchdog

jasně, každý touží po tom naistalovat aplikaci třetí strany na něco co na androidu měří sám systém :D

Měření mám, šlo mi spíše o porovnání datové konzumace s ostatními hráči

ano HS žere opravdu málo, takže to nemá cenu řešit ;)

Při teoretickém hraní 2 hodiny denně mi to vychází cca 100 MB za měsíc, což je paráda, že

Ano, je to velmi male mnostvi dat. Obcas sezere vic nejaka ta aktualizace, ale hrani jako takove naproste minimum.

Kolik MB tak zhruba mívají ty HS aktualizace na mobil?