» Poradna » Programy

Mount and Blade Warband přes GOG - MP chce klíč. Kde ho sehnat?

Před nějakou dobou jsem si kupoval mount a blade warband přeš platformu GOG chtěl jsem hrát MP ale chtělo to po mě sériový klíč kde ho mám sehnat a přes internet jsem to skoušel našel jsem tam jeden ale ze serverů mě to po chvíli kopne díky //"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou.Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, dotaz a podobné texty."//

Odpovědi na otázku

No asi tam kde jsi nakupoval, tady těžko.

ale kde sem to hledal tam ale nemohl jsem to najít

Tvůj blábol nedává valného smyslu, blabole.

https://www.gog.com/forum/mount_blade_series/... specialne tato odpoved: In your account library, select the game in question and then click "More" and "Serial keys".