» Poradna » Programy

Hra Shaun white snowboarding - chybějící .dll

Dobrý den, mám takový menší problém. Nedávno jsem si nainstaloval win 8.1 . Od té doby, některým hrám chybí .dll soubory. Konkrétní problém mám u hry Shaun white snowboarding.Když spustím, tam naběhne chybe: ShaunWhiteSnowboarding.exe - Vstupní bod nebyl nalezen : Vstupní bod procedury setvbuf se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně c:/Windows/SYSTEM32/MSVCR71.dll nalézt. Ten soubor jsem si nainstaloval do C:\Windows\System32 a sem : C:\Windows\SysWOW64potom to chtělo msvcp71.dll To jsem tam vše dál,ale pořád to nechce. Podpis problému: Název události problému: APPCRASH Název aplikace: ShaunWhiteSnowboarding.exe Verze aplikace: 1.0.0.0 Časové razítko aplikace: 4915cf8e Název chybného modulu: C:\Windows\SYSTEM32\MSVCR71.dll!setvbuf Verze chybného modulu: 6.3.9600.18233 Časové razítko chybného modulu: 56bb4e1d Kód výjimky: c0000139 Posun výjimky: 0009d3c2 Verze operačního systému: 6.3.9600.2.0.0.768.101 ID národního prostředí: 1029 Další informace 1: 1abe Další informace 2: 1abee00edb3fc1158f9ad6f44f0f6be8 Další informace 3: 1abe Další informace 4: 1abee00edb3fc1158f9ad6f44f0f6be8Přečtěte si prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů online: http://go.microsoft.com/fwlink/Pokud není k dispozici Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů online, přečtěte si toto prohlášení offline: C:\Windows\system32\cs-CZ\erofflps.txt//Upřesněn titulek.//

Odpovědi na otázku

Mam 40 her, ktere mi funguji po ciste instalaci Windowsu krome GTA IV a GTA V. Soubory her mam na druhem disku, Aby se mi spustily, k doplneni chybejicich souboru knihoven pro spusteni her pouzivam MSI Afterburner, ktery mi nainstaluje vse potrebne pro hry. To je jen takova informace, zkus to taky, treba se spusti ten SHAUN.