» Poradna » Programy

Hra se dostala do všech složek v pc.Co s tím?

Hra Minecraft se dostala skoro do všech složek v pc. Po otevření těch složek se otevře Minecraft. I ikony jsou změněné. Co s tím? Jak to opravit? Díky za případné rady. Ivana

Odpovědi na otázku

Někdy stačí jen restartovat.

Mě se dostala i do mixéru.

Sakra, tak to je fakt zlé...

Ulozila bych saves pak bych vsechny slozky Minecraft smazala, projela pc anti-balastem a pak opet zkusila spustit minecraft. Co si pamatuji tak tato hra se neinstalovala. Jeden adresar kde bylo vse.

no ještě chvíli a poradíte paní aby přešla na linux ne?

já myslím, že jste určitý typ (určité typy) souborů přiřadila, aby se spouštěli defaultně aplikací minecraft - pak se na ty soubory nastaví ikonka této aplikace - Control Panel\All Control Panel Items\Default Programstam si buď nastavte buď výchozí programy nebo konkrétní program pro konkrétní typy souborů

Bingo.