Hra Rust

Zdravím všechnyChtěl bych vás poprosit o radu.Jedná se o hru Rust (zakoupenou přimo na steamu)Předem upozornuji že jsem si vědom že hra není stále dokončená a optimalizovanáale přesto mě zajímá jedna věc.Když hraji rust: Na nejnižší detaily co jsou ubec možné mám 80 - 90 fps.Boužel jsou ale místa na mapě kde projdu a mám a strašný drop fps je to takové kratkodobé ale velké , spadnu třeba i na 14 - 30 fps, což je nehratelné.Většinou se to stavá hodně při velkém množství staveb od hračů.(velké budovy)Abych to přibližil ešte lépe zdá se mě že při vykreslování těchto budov nastavá drop fps.A mě zajimá kterej komponent upgradovat aby se toto nestávalo.Popřípadně co to spůsobuje.Moje sestava: AMD FX 8300 , Nvdia GTX 950 2G, 8GB RAM (DD3), SSD + HDD (hra je nainstalovaná na SSD).Windows 7 proZdroj 600W nevím přesně typ.V pc se mě nic nepřehřívá teploty jsou v maximu kolem 50 - 60 stupnů.Vysledky rychlosti internetu: Dow/5,3 , Uplo/1,3, Odezva 43 ping.Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Si nevybereš, ta hra je na tom technicky opravdu špatně, kamarád jí hraje intenzivně, má i5-6600K nataktovanou, 16GB ram a GTX 1070 a občas taky nadává, jak to má FPS dropy. Jinak pokud chceš poradit, co upgradovat, tak všechno, máš na hry pomalý jak procesor, tak i grafiku.

a zdroj tu hodně oblíbený zallmánek :D

Dobrá , tak díky za info , no a ten tvuj kamoš co to hraje neví nahodou zda ta hra má ešte nějakou budoucnost ? co se týče optimalizace ? nebo se na to prostě jednoduše Tvůrci vy....?

mam rovnaky procesor rovnake ramky a grafiku GTX 960 a najmensie FPS som ma 40 pri 5 budovach ktore mali cez sedem poschodi a polo tam 15 hracov co po sebe strielali. Z toho usudzujem ze sa takt nejak nepodaril :D

Všechno...grafickou i CPU část. Jestli nemáš najednou cca 25K...tak to rozděl..nejdříve kup GK 1070 za nějakých 12K...Tuhle výměnu zvládneš v pohodě sám. Pak došetřit baj oko stejně a pustit se do výměny CPU, desky a ramky. Za dva měsíce vyjde Kaby...tak doporučuji na něj počkat. Tahle část bude trošičku náročnější než výměna grafiky... Když nejsi levej nebo hysterický... tak i to zvládneš sám. Případně si to nech nainstalovat od někoho zkušenějšího.

Grafiku jsem koupil 1070 od msi, Cpu nechám je při hraní využito na 40% max.Čistá nová instalace W10 a problém stále přetrvává , už nevím no.

Měl bych dotaz k rustu... na nekterych serverech zatim u vsech s kapacitou nad 100 lidi se pripojim a mam -1 ping...nemuzu nic delat krom toho ze beham po serveru hrace mam zmrzle chtel bych se zeptat jestli nevite co s tim

Hoši pardón já se moc v počítačích nevyznám, ale budu rád když mi odpovite, půjde Rust na 2 GB grafickou kartu AMD Radeon R7 M260DX?