» Poradna » Programy

Hra pro 3d brýle

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli existují PC hry pro klasické 3d brýle, popřípadě nějaké tipy...Díky

Odpovědi na otázku

chce nikdo poradit jak na to napistemi do emailu a ja vam poslu odkaz jak staci obicejne klasicke bryle jedna se o bryle s jednym sklickem modrem a druhem cervenym kerammarek@seznam.cz

tak třeba minecraft :)... sposta 3D her má v nastavení možnost pustit to v stereoskopickém zobrazení, ale je to spíš opruz než nějakej extra zážitek.

Ničení očí a budeš mnohem dříve unavený, stejně jako v při dlouhém sledování filmu ve 3D. Většina opravdu propracovaných her není 3D protože by bylo extrémně časově náročné je takto tvořit. Stejný problém bude mít VR, co porovnatelného s posledními hrami tam je - nic.

Nejlepší 3D vision hra, kterou jsem hrál byla Mafie2. Např. GTA V se mi v 3D spustit nepodařilo. Nevím co myslíš pod pojmem klasické 3D brýle...jako 3D v televizi?

ja jsem si nastavil gta 5 na 3d clasicke bryle mluvim o brili s jednim sklickem modrem a druhem cervene da se to staci se mi juknout na you tube kanal tam vse se dozvite

Nepoužívej sabovky.

Poznam jednu premakanu 3d hru s otvorenym svetom ktory ta uplne pohlti a ma asi najlepsiu grafiku zo vsetkych, ale je fakt brutal tazka a neni tam ani save&load......... ZIVOT:D