» Poradna » Programy

Hra - simulátor auta

Ahoj všem,moje sestra si bude dělat řidičák na B. Ptala se mě, jestli neexistuje nějaká hra - simulátor na řízení auta. Město se značkami. Volant, pedály a páku bych jí samozřejmě koupil. Díky předem.

Odpovědi na otázku

3D-Driving-School http://youtu.be/TCtIK2KsTWQ

Pokud ji nekoupíš Logitech G27 který stojí více než řidičák tak ji tím moc nepomůžeš

za těch 7000Kč se dá koupit i auto

žádnej simulátor nenahradí praxi... ať táta veme nějakou starou šunku a učí jí někde na pokoseným poli nebo na louce

3D Driving School (v originále "3D Fahrschule"), nebo City Car Driving... První jmenovaný jsem hrál; je fakt pěkně udělaný, jen tak Tě dál nepustí. Ale zároveň má i dobrou umělou inteligenci ostatních řidičů, takže Tě nebude štvát tím, že Ti strhává za body bez Tvojí viny Ale je fakt, že reálné projížďce se nic nevyrovná.

Na simulátoru akorát získá špatné návyky, rozjíždět se nenaučí a nabude pocit nezranitelnosti. Na počítači se může učit maximálně testové otázky, ale ani omylem ne řízení auta.

mužu touto simulačí naučit kámošku aby si zvikla na bríle na dálku řidit ju jinak naučím v reálném autě to už nějak zvládáme po nocích rozjezdy a řazení

Ahoj taky to chci a vym jaká hra hceš věďet tak odepiš

Dobrý den, pokud si chce trénovat řízení tak doporučuji Forzu. Sice je to o závodění ale je tam hodně měst, vesnic, dálnic, polních cestiček a hlavně předpisy. Postupem času si vydělává peníze za závody ale i za dodržování předpisů za ktere si může pořídit jak Volkswagen golf po pagani či koenigsegg ageru či lamborghini.Určitě doporučuji tuto hru!